Koncert bolesławieckiej grupy Tres

Koncert bolesławieckiej grupy Tres
fot. MZ W sobotę, 13 grudnia o 18.00 w CIK „Orzeł” odbędzie się koncert. W programie utwory wokalne i instrumentalne, standardy jazzowe, bossa nova, utwory gitarowe, klasyka, flamenco, jazz.
istotne.pl orzeł, tres

Zespół „Tres” wystąpi w nowym składzie: Kamila Osuch (wokal), Andrzej Dziedzic (instrumenty perkusyjne), Mirek Kuc (gitara) oraz Sławek Zimniak (gitara). Najbardziej charakterystyczną cechą grupy jest znakomite współbrzmienie gitar klasycznych z głosem wokalistki.

– Zróżnicowane style muzyczne, jakie uprawiamy od wielu lat, dają nam dużą swobodę twórczą i możliwość poruszania się wokół różnych gatunków, co wpływa na niepowtarzalne brzmienie zespołu. Lubimy bawić się harmonią, barwą dźwięku, akustyką wnętrz. Dzięki temu każdy koncert staje się wydarzeniem niezwykłym, co potwierdzają recenzje słuchaczy. Ze wspólnego muzykowania czerpiemy ogromną przyjemność – mówią o sobie muzycy.

Bilety w cenie 15 złotych od 1 grudnia do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w BOK-MCC, a na dwie godziny przed koncertem w CIK „Orzeł”.

Plakat zespołu TresPlakat zespołu Tresfot. BOK-MCC