Mikołajki w Bolesławiec City Center

Mikołajki w Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC W sobotę, 6 grudnia, zapraszamy wszystkich klientów na imprezę mikołajkową w Galerii. Będą upominki, konkursy oraz mnóstwo dobrej zabawy. Za zakupy płaci Mikołaj!
istotne.pl galeria bcc

Szanowni Państwo, odwiedźcie nas w najbliższą sobotę i zróbcie zakupy, za które zapłaci Święty Mikołaj. Magiczna atmosfera zapanuje w grudniu w Bolesławiec City Center! Wszystko za sprawą czekających na klientów niespodzianek.

W sobotę, 6 grudnia, od 12:00 do 18:00 będzie można spotkać w Galerii Świętego Mikołaja, który rozda najmłodszym słodkie upominki. W tym dniu na klientów Bolesławiec City Center przygotowaliśmy mnóstwo zabaw i konkursów. Do wygrania będą bony zakupowe, dzięki którym wy zrobicie zakupy, a Mikołaj za nie zapłaci. Dodatkowo na dzieci czekać będzie Śnieżynka, która wyczaruje razem z nimi piękne ozdoby choinkowe, które Mikołaj pomoże im zawiesić na specjalnie przygotowanym drzewku.

Odwiedźcie Bolesławiec City Center już w najbliższą sobotę i weźcie udział w mikołajkowej zabawie. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie galerii BCC na Facebooku.