Ant-Man w Forum na weekend

Ant-Man w Forum na weekend
fot. BOK-MCC Od piątku, 17 lipca, na ekranie kina Forum premierowo amerykański film science fiction na podstawie serii komiksów o superbohaterze „ANT-MAN” w wersji 2D i 3D z dubbingiem
istotne.pl kino forum, ant-men, minionki

W repertuarze również komedia romantyczna o dwójce młodych ludzi, którzy powoli się w sobie zakochują „Miłość od pierwszego ugryzienia”, a dla całych rodzin długo oczekiwana animacja „Minionki”. Jeszcze tydzień na naszym ekranie mroczny, trzymający w napięciu „Lost River”. W sobotę o 12: 15 w ramach cyklu Bajkowe Lato zapraszamy na „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii” bilet tylko 9 zł.

Obraz „ANT-MAN” opowiada losy zawodowego oszusta, który za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem planują skok, który może zapobiec katastrofie.

Film "Miłość od pierwszego uderzenia", to historia dobrze wychowanego Arnauda, który spędza leniwe wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Spokój skończy się wraz z poznaniem Madeleine. Dziewczyna jest jego całkowitym przeciwieństwem. Zauroczony nią chłopak jest gotów ruszyć za nią wszędzie.

Animacja „Minionki” zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy. Teraz, nie mają komu służyć i są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill.

Szczegóły i rezerwacja: www.kino.boleslawiec.pl