W weekend w Forum premiera filmu Lost River

W weekend w Forum premiera filmu Lost River
fot. BOK-MCC Na ekranie od piątku film na pograniczu thrillera i fantasty, komedia „Randka z królową” i kolejna odsłona bajkowego lata z biletami za 9 zł.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, lost river

„Lost River” to mroczna, trzymająca w napięciu opowieść rozgrywająca się w surrealistycznym świecie znikającego miasta. Billy, samotna matka dwójki dzieci, wpada w otchłań, z której jedynym wyjściem może okazać się tajemnicza droga do podwodnego miasta. Ona i jej nastoletni syn będą musieli głęboko zanurzyć się w tajemnicy, która może uratować ich rodzinę.

 

 

„Randka z królową”, historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowieść Elżbiecie II królowej Wielkiej Brytanii. W Elżbietę II wcieliła się Sarah Gadon. Magazyn Variety określił ten film kobiecą wersją „Jak zostać królem”.

„Disco robaczki” w sobotę 11 lipca. Dżdżownica Bogdan nie może pogodzić się z szarą egzystencją pracownika fabryki kompostu. Pewnego dnia odkrywa w rzeczach taty zakurzoną płytę, odpala gramofon i doznaje olśnienia.

W DKF 13 lipca „Klauni”: Oskar, Max i Victor w czasach komunizmu, byli u szczytu popularności. Ich błazeństwa bawiły młodych i sporo starszych, a poczucie humoru trafiało do większej części widowni. Tak im się przynajmniej wydawało. Niestety, ich kariera załamała się w wyniku idiotycznej kłótni. Panowie unieśli się dumą i odwrócili od siebie, zaprzepaszczając szansę na dalszy rozwój. Przez trzydzieści lat, które minęły od tego wydarzenia, zdążył nawet upaść komunizm, ale ich konflikt wciąż trzyma się mocno. Ale kiedy, już w wolnych Czechach, ich ścieżki życiowe ponownie się przeplatają, mężczyźni zaczynają przypominać sobie, jak wyglądało ich życie w okresie prosperity. Stając przed dylematem czy żyć biednie, ale wciąż zadzierać nos, czy też ponownie podbić przemysł rozrywkowy, puszczając dawne zaszłości w niepamięć i decydują się na to drugie.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC