Poranek na bis w Forum

Poranek na bis w Forum
fot. BOK-MCC W sobotę, 14 marca, o 12:15 w Forum w ramach cyklu „Poranek na bis” animacja „Nocturna”. Bilety w atrakcyjnej cenie 9 złotych.
istotne.pl forum, poranek na bis

W cyklu realizowanym raz w miesiącu w kinie Forum, wyświetlamy wartościowe produkcje dla najmłodszych. Wyjątkowa animacja „Nocturna” zabierze widzów w podróż po tajemniczym nocnym świecie. Film skonstruowany jest z pobudzających wyobraźnię kadrów i ilustrowany piękną muzyką. Zachwyca i wzbudza wiele pozytywnych emocji.

Obraz „Nocturna”, to przepełniona magią historia chłopca, który musi pokonać swój strach i stawić czoła wielu wyzwaniom, by rozwikłać zagadkę znikających gwiazd. Chłopiec o imieniu Tim, bardzo się boi nocy i ciemności, ale to właśnie wtedy może robić to, co najbardziej lubi - obserwować światło gwiazd. Pewnego razu spostrzega, że jego ulubiona gwiazda zniknęła. Mimo strachu wychodzi na dach budynku, ale nadal nigdzie nie może jej znaleźć. Co gorsza, znikają również kolejne. Bohater postanawia rozwiązać tajemniczą sprawę. Wyrusza w niezwykłą podróż po nocnym świecie, który jest zupełnie inny niż ten za dnia. W niezwykłej wyprawie towarzyszyć mu będzie tajemniczy Pasterz Kotów, którego zadaniem jest pilnowanie spokojnego snu dzieci.