Nibylandia dziękuje za wsparcie akcji UNICEF

Nibylandia dziękuje za wsparcie akcji UNICEF
fot. Nibylndia Przedszkole wzięło udział w szlachetnej akcji zbierania funduszy na szczepienia dzieci w Sudanie Południowym.
istotne.pl unicef, nibylandia

Szanowni Państwo

Kolejny raz udowodniliście, że wrażliwość społeczna i niesienie pomocy najbardziej potrzebującym nie jest Wam obca. Otwartość na inne kultury i postawa tolerancji tkwi głęboko w Waszej świadomości. Akcja pod patronatem UNICEF „Wszystkie Kolory Świata III” polegająca na uszyciu szmacianej laleczki – będącej symbolem pomocy, a następnie przeznaczenie pieniędzy z aukcji na szczepienie dzieci w Sudanie Południowym dowiodła, że potraficie się dzielić tym, co macie. Zaskoczyliście nas kreatywnością i zaangażowaniem. Laleczki szyli rodzice, dziadkowie, dzieci. Dzięki współpracy międzypokoleniowej powstały małe szmaciane dzieła sztuki - laleczki to wynik imponujący. Zebraliśmy łącznie w dwóch przedszkolach 1192,00 zł, które zostały przesłane na konto UNICEF Polska. Każde 10 zł z przekazanej kwoty pozwoli na zaszczepienie jednego dziecka z Sudanu Południowego przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, a tym samym na uratowanie mu życia.

Dlaczego warto było wziąć udział w kampanii? Odpowiedź wydaje się oczywista! Poza fantastyczną zabawą towarzyszącą szyciu laleczek, przyczyniliście się Państwo do poprawy losu dzieci na świecie. Bez Państwa udziału dzieci nie otrzymałyby ratujących życie szczepionek. Dziękujemy w ich imieniu.