Przegląd teatralny dla przedszkolaków

Przegląd teatralny dla przedszkolaków
fot. BOK-MCC BOK-MCC zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w I Przeglądzie Małych Form Scenicznych ORZEŁEK. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu: „Edukacja teatralna dla przedszkolaków” realizowanego w CIK „Orzeł”.
istotne.pl bok mcc, cik orzeł

Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego grup przedszkolnych powiatu bolesławieckiego. Inspiracja i poszukiwanie nowych form pracy artystycznej i wychowawczej poprzez teatr. A także wymiana doświadczeń pomiędzy zespołami, rozwijanie wrażliwości estetycznej i wzbogacanie osobowości młodego człowieka poprzez edukację teatralną. Przegląd skierowany jest do dzieci przedszkolnych prezentujących zarówno pokazy grupowe jak i solowe. Uczestnicy mogą zaprezentować dowolnie wybraną przez siebie wypowiedź sceniczną. Dopuszczalnymi formami są zarówno występy autorskie, jak i adaptacje.

I Przegląd Małych Form Scenicznych ORZEŁEK odbędzie się 22 maja o godz. 9.00 w Centrum Integracji Kulturalnej ul Chopina 17, Bolesławiec. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie karty zgłoszenia do dnia 12 maja na adres e-mail: teatr@bok.boleslawiec.pl. Szczegółowych informacji udziela Urszula Frąszczak-Matyjewicz, tel. 661 023 130.

Regulamin i karta zgłoszeń na www.bok.boleslawiec.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC