Łukasz Zagrobelny zaśpiewał w Bolesławcu

Łukasz Zagrobelny zaśpiewał w Bolesławcu
fot. BOK-MCC W czwartkowy wieczór w sali Forum zaśpiewał posiadacz jednego z najlepszych męskich głosów w Polsce. Artysta uświetnił kolejną edycję akcji „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”, która co roku odbywa się w Bolesławcu.
istotne.pl bok mcc, łukasz zagrobelny

„Numery Twoich Przyjaciół 998-112”, to ogólnopolski program edukacyjno-prewencyjny, który realizowany jest w całej Polsce. Impreza organizowana jest przy współpracy m.in. Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Wojewódzkich Zarządów Ochotniczych Straży Pożarnych. W pierwszej części spotkania zaprezentowany został program prewencyjny na temat m.in. prawidłowego zachowania w przypadku zauważenia pożaru, bezpiecznego obchodzenia się z gazem ziemnym a także zagrożeń pożarowych w lasach.

Po części szkoleniowej, przyszedł czas na występ Łukasza Zagrobelnego. Obdarzony niezwykłą charyzmą wokalista od razu nawiązał świetny kontakt z publicznością. Wspaniale się bawiąc, widownia wspólnie z nim śpiewała największe jego przeboje, m.in. utwór „Nieprawda”, z debiutanckiego albumu „Myśli warte słów” czy też "Tylko z Tobą chcę być sobą" znany wszystkim z filmu "Wkręceni 2".

Po koncercie najwierniejsi fani zostali, aby nabyć płytę „Ja tu zostaję”, zdobyć autograf jak również wykonać fotkę z muzykiem.

Informacja BOK-MCC