Bolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie Żeglarskie

Bolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie Żeglarskie
fot. Sail Swim Zapraszamy do wspólnej przygody, żeby żeglarstwo stało się również Waszą pasją! Sami wybierzcie jak chcecie to zrobić. Półkolonie żeglarskie czy rejs żeglarski Mazury 2015. Nie musicie mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy umieć pływać.
istotne.pl wakacje, rejs, kolonia, półkolonia, sail swim

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje okazja do odkrywania nowych rzeczy, poznawania nowych form sportu, a może nawet odkrycia swojej nowej pasji. Nam lato kojarzy się ze słońcem, wodą i wiatrem czyli żeglarstwem – naszą pasją. Dlatego chcemy zaprosić do wspólnej przygody, żeby żeglarstwo stało się również Waszą pasją! Sami wybierzcie jak chcecie to zrobić. Półkolonie żeglarskie czy rejs żeglarski Mazury 2015. Nie musicie mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy umieć pływać.

Półkolonie żeglarskie

W nadchodzącym sezonie po raz kolejny przygotowaliśmy ofertę dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia, które nie wyjeżdżają z domu, a chcą aktywnie spędzić czas. Nasze półkolonie to wspaniały początek przygody z żeglarstwem. Codziennie świetna zabawa na świeżym powietrzu, nowe znajomości, wspomnienia na całe życie.

Bolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie ŻeglarskieBolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie Żeglarskiefot. Sail Swim

Celem półkolonii jest nauka żeglowania na łodziach klasy Optymist. Optymisty to najbardziej popularna klasa jachtów na świecie, są to żaglówki bardzo bezpieczne, a wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych. Dla żeglujących łódek osłonę asekuracyjną stanowi motorówka z wykwalifikowanym trenerem-instruktorem. Oprócz Optymistów żeglujemy na Omedze ,Piracie a także kajakujemy.

Nasz program stworzony został o wcześniejsze doświadczenia pracy z dziećmi i szkolenia żeglarskie. Dzieci oprócz nauki żeglowania poznają zwyczaje żeglarskie, ceremoniał morski, zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz uczą się posługiwania sprzętem ratunkowym.

Specjalna oferta dla dzieci 6, 7 letnich. W tym roku przygotowaliśmy specjalny program stworzony dla małych dzieci. Dzięki niemu dzieci chętniej będą wchodzić na pokład naszych łódek.

Bolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie ŻeglarskieBolesławiecka Szkółka Żeglarska zaprasza na Półkolonie Żeglarskiefot. Sail Swim

Kadrę stanowią Instruktorzy żeglarstwa, ratownicy, nauczyciele

Uczestnicy: dzieci od 6 do 12 roku życia.

Terminy:

  • Turnus I       29.06 – 3.07 2015 r.
  • Turnus II      6.07 – 10.07 2015 r.
  • Turnus III    10.08 - 14.08. 2015 r.

Zajęcia trwają od godziny 9:00 do 17:30. Zapewniamy wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz napoje. Zajęcia odbywają się w bazie Yacht Clubu Bolesławiec nad zbiornikiem Krępnica. W programie przewidziane są, zajęcia rekreacyjne i plastyczne. Wymagana umiejętność pływania, nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego.

Półkolonie są wstępem do Waszego dalszego żeglowania, żeglujemy nie tylko na wakacjach, prowadzimy również w weekendy Szkółkę żeglarską oraz organizujemy Rejsy żeglarskie na Mazurach!!!
Liczba miejsc ograniczona!!!

Rejs żeglarski – Mazury 2015

Rejs turystyczno szkoleniowy, na szlaku Wielkich jezior Mazurskich, uczymy się żeglować, zwiedzamy ciekawe miejsca, śpiewamy szanty, bawimy się i to wszystko na pokładzie naszych jachtów.

Zapraszamy do wspólnego żeglowania!!!

Jesteśmy na Facebook'u – Sail Swim
Szczegóły ofert znajdziecie na www.zeglarska.strefa.pl

Kontakt:
Jakub Jakubowski
698 228 671 sailswim@wp.pl

Półkolonie

Rejs