Trzy świetne spektakle Teatru In-Art w Forum

Trzy świetne spektakle Teatru In-Art w Forum
fot. BOK-MCC Na deskach Forum aktorzy Wrocławskiego Teatru In-Art wystawili trzy spektakle edukacyjne, które obejrzało prawie tysiąc młodych widzów.
istotne.pl bok mcc, kino forum, teatr in-art

Pierwszy spektakl dla uczniów szkół gimnazjalnych „Sherlock Holmes”, to zagadka kryminalna, którą rozwiązuje słynny detektyw. Opowiedziana historia jest pretekstem do ukazania trudnych relacji między ojcem i synem. Przedstawienie pokazało, że największą wartością w życiu jest rodzina.

„Świat Andersa” skierowany był do młodszej widowni – przedszkolaków i uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Składał się z trzech odrębnych bajek tego samego autora, a każda historia była przedstawiona w innej technice aktorskiej i na innym planie. Każda z postaci pierwszej bajki stanowiła swoisty element teatru formy, połączenia pantomimy i charakterystyczności postaci co w efekcie świetnie ukazało karykaturę ludzkich zachowań będącym nieodłącznym elementem bohaterów Andersena. Kolejna bajka to świat teatru maski, a ostatnia z nich, to kwintesencja teatru lalek.

W ostatnim przedstawieniu - „Selekcja etyka” - uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poznali sposoby rekrutacji na wysokie stanowiska w wielkich firmach i korporacjach. Scenariusz spektaklu oparty jest o prawdziwe i stosowane na całym świecie metody naboru i selekcji, gdzie za pomocą specjalnych testów, odpowiednio dobranych zadań i wyrafinowanej manipulacji dobiera się najlepszych. Takich ludzi, którzy potem dla pracy poświęcą wszystko - własne ambicje, życie prywatne a nawet rodzinę.

W spektaklach Wrocławskiego Teatru In-Art aktorzy przekazują widzom wartości wychowawcze i edukacyjne, ale przede zapewniają wszystkim świetną zabawę.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

informacja BOK-MCC