Film pro-life w Forum

Film pro-life w Forum
fot. BOK-MCC Mądre i wzruszające kino, od najbliższego piątku, 17 kwietnia, w repertuarze kina Forum. Obraz opowiada o dorosłym człowieku, któremu aborcja odebrała pełnowartościowe życie.
istotne.pl bok mcc, kino forum

Jest to thriller psychologiczny w oryginalny sposób ukazujący przesłanie pro-life. Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby.

Smaczku filmowi dodaje fakt, że epizodyczną rolę zagrała w nim Norma McCorvey, która w początkach lat 70. XX wieku jak nikt inny przyczyniła się do legalizacji w Stanach Zjednoczonych aborcji na życzenie, a obecnie jest działaczką ruchów pro-life.
Film powstał jeszcze przed najsłynniejszym antyaborcyjnym filmem, czyli October Baby (niedostępnym w szerokiej dystrybucji). W obu wystąpił aktor i muzyk country John Schneider. Więcej o filmie na www.doonby.pl.

W repertuarze kina Forum film dostępny jest w dniach 17-22 kwietnia, seanse codziennie o godz. 18:00. Istnieje możliwość organizacji seansów dla grup zorganizowanych, w godzinach przedpołudniowych, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 75 644 55 93.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

informacja BOK-MCC