Harpun z 14 medalami

Zawodnicy z trenerem Tomaszem Zabawą i instruktorkami Agatą Haraf-Rutą i Katarzyną Maksymowicz
fot. Katarzyna Maksymowicz 10 kwietnia odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Lubania. Zawodnicy Klubu Pływackiego Harpun Osiecznica wywalczyli aż 14 medali.
istotne.pl 0 zawody, pływanie, harpun osiecznica

Mimo że pływacy Harpuna startowali tylko w jednym dniu zawodów, klub z Osiecznicy uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Złoto zdobyli chłopcy w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym (w składzie: Aleksander Sienkiewicz, Kamil Wróblewski, Patryk Błaszkiewicz i Ivan Suschanka).