Na granicy zmysłów. Przemek Kossakowski w Bolesławcu

Na granicy zmysłów. Przemek Kossakowski w Bolesławcu
fot. BOK-MCC W czwartek, 23 kwietnia, w ramach obchodzonego Światowego Dnia Książki, w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim. Wstęp 20 złotych.
istotne.pl bok mcc, cik orzeł, przemek kossakowski

W listopadzie ubiegłego roku, w księgarniach ukazał się reporterski debiut Przemka Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z autorem nawiązywać będzie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania będzie multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego. Nie zabraknie czasu na rozmowy i autografy.

Na spotkanie zapraszamy 23 kwietnia o godz. 18.30. Ilość miejsc jest ograniczona, a bilety w cenie 20 zł już do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w budynku BOK-MCC. Podczas spotkania będzie prowadzona sprzedaż książki Przemka Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Publikację nabyć będzie można dzięki uprzejmości Józefy Witas, właścicielki Księgarni Agora.

Przemek Kossakowski rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC