Do zobaczenia w Forum na weekend

Do zobaczenia w Forum na weekend
fot. BOK-MCC Od piątku, 22 maja, na ekranie kina Forum premierowo nowa wersja pamiętnego filmu z Melem Gibsonem „Mad Max: Na drodze gniewu” oraz nominowana do Oscara piękna i mądra animacja dla całej rodziny „Sekrety morza”.
istotne.pl bok mcc, kino forum, mad max

Tylko w sobotę i w niedzielę historia przystojnego łamacza niewieścich serc i bosko niedostępnej zranionej rozwódki w komedii romantycznej „Poskromić Playboya”. Szczegółowy repertuar na: kino.boleslawiec.pl

„Mad Max: Na drodze gniewu” to szalona jazda bez trzymanki czyli nowa wersja pamiętnego filmu z Melem Gibsonem w roli głównej, który na ekrany kin trafił w roku 1979. Tym razem w roli głównej wystąpił Tom Hardy, a partnerują mu Charlize Theron, Nicholas Hoult i Rosie Huntington-Whiteley. Głównym bohaterem filmu jest Max, były policjant, który w przeszłości stracił żonę. Została ona zamordowana i od tego traumatycznego momentu Max stał się mścicielem, walczącym w zniszczonym przez wojnę nuklearną świecie.

Natomiast „Sekrety morza” to pierwsza w Polsce bajka terapeutyczna, która zabiera widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez pół foki pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci. Jest to inspirowana celtyckimi legendami opowieść w której dobro i zło ma odcienie szarości, a postacie nie są jednoznaczne i nawet jeśli wyglądają groźnie i popełniają błędy, okazuje się, że mają wielkie serce.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC