Warta Bolesławiecka zremisowała z Lwówkiem

istotne.pl 0 mecz, warta bolesławiecka, lwówek śląski, gks warta bolesławiecka

Sobotnie spotkanie GKS-u Warta Bolesławiecka z Czarnymi Lwówek Śląski było typowym meczem walki. Sytuacji podbramkowych czy strzałów nie było zbyt wiele. Gra toczyła się głównie w środku pola. Wynik meczu otworzył w 59 minucie Damian Puzio i było 1:0 dla Warty.

Gola dla Warty zdobył w 19 minucie Damian PuzioGola dla Warty zdobył w 19 minucie Damian Puziofot. MZ

Ambitnie grający zawodnicy z Lwówka zdołali doprowadzić do wyrównania. W 77 minucie Łukasz Skolimowski strzałem głową pokonał Dawida Kizymę i było 1:1. Taki wynik utrzymał się do końca, choć drużyna z Warty Bolesławieckiej przy odrobinie szczęścia mogła zgarnąć całą pulę. Szanse na gola mieli m.in. Marek Spychalski i Sławomir Pełdiak, ale brakowało celności lub skutecznie interweniował bramkarz Czarnych Rafał Golba. GKS Warta Bolesławiecka – Czarni Lwówek Śląski 1:1 (0:0).

GKS Warta Bolesławiecka: Kizyma – Spychalski, Buchowski, Kosiński, Powroźnik, Lisowski, Krzysik, Puzio, Sadowski, Tofil, Pełdiak.