Bolesławiec Moto Show już 31 maja

Bolesławiec Moto Show już 31 maja
fot. MZ Wielkimi krokami zbliża się II edycja imprezy Moto Show. Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy (ul. Ekonomiczna 2, Bolesławiec; boczna ulicy Modłowej, przy bazie PKS) 31 maja zamieni się w wielki motoryzacyjny świat.

Tegoroczną edycję rozpocznie wielka Parada Motocykli (godz. 11:00). Gdyby ktoś miał wątpliwości, do kogo w niedzielę 31 maja należeć będą ulice naszego pięknego miasta, głośny ryk motocyklowych silników z pewnością je rozwieje. To symboliczne wydarzenie niebawem stanie się tradycją naszego miasta i dobrym znakiem na każdy kolejny motocyklowy rok.

Organizatorzy z ogromną przyjemnością zapraszają do udziału w wydarzeniu wszystkich szczęśliwych posiadaczy oraz użytkowników motocykli, a także wszystkich tych, którzy lubią ekstremalne pokazy i niebanalne atrakcje. – Będzie nam bardzo miło, jeśli i w tym roku ponownie uda się zgromadzić tak liczne grono miłośników motoryzacji – dodają.

PlakatPlakatfot. Biuro REM-BUD

Udział w imprezie jest bezpłatny, niezapomniane wrażenia gwarantowane. Będzie też możliwość spotkania się z wybitnymi sportowcami. Wśród zaplanowanych atrakcji m.in. niesamowite pokazy driftu, stuntu motocyklowego, symulator dachowania, zderzeń i jazdy autem sportowym.

Gwiazdy Moto Show 2015:

  • Bartosz Ostałowski – wirtuoz driftu nogami
  • Maciej Kot – skoczek olimpijski, pasjonat rajdów samochodowych
  • Hubert Raptowny – ewolucje motocyklowe
  • Wojciech Chuchała – mistrz Polski w rajdach samochodowych 2014 r.
  • Łukasz Byśkiniewicz – TVN Turbo
  • Mariusz Sus – prowadzący.

www.ceramicznemiasto.pl/ii