Cukierkowy Dzień Dziecka w Bolesławiec City Center

Cukierkowy Dzień Dziecka w Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC Chcecie spróbować sił w zdobyciu jak największej liczby cukierków za pomocą koparki RC? A może wolicie wygrać voucher do SPA? W takim razie koniecznie musicie odwiedzić Bolesławiec City Center już 30 maja!
istotne.pl galeria bcc, dzień dziecka

Będzie na Was czekała cała masa atrakcji. Startujmy o 12:00! Z Okazji Dnia Dziecka w Bolesławiec City Center będzie bardzo słodka atmosfera! Jesteście ciekawi co dla Was przygotowaliśmy? W naszej Galerii czekała będzie na Was góra cukierków, prezenty dla najmłodszych oraz do wygrania voucher do SPA. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zabawie muszą spełnić proste zasady.

Aby spróbować swoich sił w zdobyciu jak największej liczby cukierków za pomocą koparki RC wystarczy zrobić zakupy za minimum 20 zł na jednym paragonie. Każda osoba, która spełni ten warunek dostanie szansę, aby w ciągu 3 minut zgarnąć dla siebie jak najwięcej słodkości.

Natomiast rodzice, którzy w tym dniu zrobią zakupy na kwotę 75 zł na jednym paragonie dostaną … prezent dla swojego malucha z Okazji Dnia Dziecka. Zapowiada się fantastyczna zabawa!

dzień dziecka plakat GALERIA BCCdzień dziecka plakat GALERIA BCCfot. Galeria BCC

Nie mogliśmy również zapomnieć o mamach, które w maju obchodzą swoje święto. Z myślą o wszystkich kobietach w konkursie dla Mam główną nagrodą jest voucher do SPA. Jego sponsorem jest Folwark Książęcy w Kliczkowie serwujący dania lokalnej kuchni Borów Dolnośląskich, pełniący funkcję hotelu i miejsca organizacji imprez okolicznościowych oraz zielonych szkół. Relaks połączony z przyjemnymi zabiegami z pewnością doda Wam energii do działania. Voucher wygra osoba, która 30 maja zrobi w Bolesławiec City Center zakupy na najwyższą kwotę! Jest o co powalczyć!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.bc-center.pl/pl/ oraz profil na Facebook’u: https://www.facebook.com/galeriabcc?fref=ts

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkich bolesławian!