Świąteczna atmosfera w Bolesławiec City Center

Świąteczna atmosfera w Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC Szukasz inspiracji na prezent dla bliskiej osoby? Odwiedź Bolesławiec City Center i zrób świąteczne zakupy!
istotne.pl galeria bcc

W grudniu w naszej Galerii czeka na bolesławian magiczna atmosfera, nowe kolekcje zimowych ubrań oraz atrakcyjne promocje. W Bolesławiec City Center panuje świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą zbliżających się świąt i pięknie przystrojonej choinki. Ale to nie wszystko. Z myślą o nadchodzących świętach przygotowaliśmy dla klientów wyjątkowe promocje i rabaty.

Osoby szukające inspiracji na świąteczne upominki dla swoich najbliższych z pewnością znajdą coś dla siebie. Niepowtarzalna biżuteria, zimowe kolekcje ubrań, zestawy kosmetyków i nie tylko czekają na Was w naszej Galerii. Dodatkowo przygotowaliśmy liczne promocje i rabaty nawet do -50%. Nie brakuje też szerokiego asortymentu akcesoriów świątecznych, które sprawią, że w Waszych domach zapanuje ciepła, rodzinna atmosfera.

Nie zapomnieliśmy także o paniach poszukujących zjawiskowych kreacji sylwestrowych! W naszej galerii znajdziecie niepowtarzalne fasony sukienek, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz atrakcyjnych cenach. Przyjdź do naszej galerii, wybierz sukienkę idealną dla siebie i poczuj się wyjątkowo w sylwestrową noc.

Wszystkim mieszkańcom Bolesławca życzymy radosnych Świąt.