Niezwykłe widowisko w Forum już 2 października!

Niezwykłe widowisko w Forum już 2 października!
fot. BOK-MCC Choć wielu próbowało mierzyć się z losami kochanków z Verony, to ta sztuka udała się nielicznym. Po raz pierwszy w Polsce Royal Russian Ballet w najpiękniejszej historii o potędze prawdziwej miłości!
istotne.pl balet, romeo i julia

Artyści z Royal Russian Ballet (po raz pierwszy w Polsce ) wytańczą swoją adaptację ponadczasowej opowieści o Romeo i Julii - przedstawiając burzliwe dzieje najsłynniejszych kochanków. Historii, która od setek lat stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla największych artystów - malarzy, poetów, pisarzy, kompozytorów.

Royal Russian Ballet - to powstały w Charkowie w 2007 roku zespół, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, który szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Mikhail Bezzubikov – solista Bolshoi Ballet, ukończył słynną rosyjską szkołę choreografii w Perm i w uznaniu wielu zasług otrzymał tytuł Honorowego Artysty Rosji; Anatoliy Kazatskiy – manager zespołu, tancerz i choreograf, m.in. zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „Serge Lifar 2002”.

Zapraszamy do Sali Forum 2 października (czwartek) o godz. 19.00, szczegóły: www.kino.boleslawiec.pl