Drugi Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny

Drugi Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
fot. Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni W niedzielę 31 maja bolesławieckimi ulicami przejdzie II Marsz dla Życia i Rodziny, mottem będą słowa Świętego Jana Pawła II: „Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa, nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością, która bez przerwy się otwiera”.
istotne.pl rodzina, religia

Program:

  • 13:15 – msza święta w parafii pw. św. św. Cyryla i Metodego (ul. Łasicka)
  • 14:15 – start marszu z parafii pw. św. św. Cyryla i Metodego w kierunku parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy (plac Zamkowy), gdzie odbędzie się koncert zespołu New Life'm, którego wokalistką jest pochodząca z Bolesławca Agnieszka Musiał.

Stałym celem tej manifestacji jest integracja instytucji, stowarzyszeń świeckich i kościelnych, które działają na rzecz rodzin na terenie miasta Bolesławiec. Na marszu odbędzie się promocja „Światowych Dni Młodzieży 2016”.

Organizator: Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni. Współpraca: Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu, Bolesławiecki Campus Światowych Dni Młodzieży, Parafia pw. św. św. Cyryla i Metodego, Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Stowarzyszenie Rodzina Polska, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni