Koncert dla Mam w CIK Orzeł

Koncert dla Mam w CIK Orzeł
fot. freeimages.com (babykrul) We wtorek, 26 maja o godz. 19.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” w Koncercie z okazji Dnia Matki wystąpią uczestnicy zajęć trzech pracowni muzycznych i pracowni teatralnej BOK-MCC. Wstęp za okazaniem zaproszenia.

Podczas koncertu owoce swojej pracy zaprezentują uczestnicy pięciu pracowni Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki. Dla mam zaśpiewają wokaliści ze Studio Piosenki – prowadzonej przez Agatę Pińczuk-Burdzy i Pracowni wokalnej, której instruktorem jest Barbara Lendzian. Wystąpią również młodzi muzycy z Pracowni gitary Mirosława Kuca, którzy wykonają utwory w autorskich aranżacjach. W krótkich humorystycznych zapowiedziach poszczególnych wykonawców zaprezentują się animatorzy z Pracowni teatralnej, którzy rozwijają swoje talenty pod okiem Urszuli Frąszczak-Matyjewicz.

Ponadto podczas koncertu odbędzie się prezentacja zdjęć nawiązujących do tematyki koncertu, których autorami są uczestnicy Pracowni fotograficznej prowadzonej przez Michała Piaskowskiego i Urszulę Frąszczak-Matyjewicz.

Koncert z okazji Dnia Matki to doskonała okazja, by podziękować wszystkim mamom za ich opiekę, troskę i pracę.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC