Cóż to było za wesele, kabaret Hrabi w Forum

Cóż to było za wesele, kabaret Hrabi w Forum
fot. BOK-MCC Satyrycy z kabaretu Hrabi zapewnili ponad dwie godziny fantastycznej zabawy w programie „Gdy powiesz tak”.
istotne.pl hrabi, bok mcc, kino forum

W czwartkowy wieczór bolesławiecka publiczność zgromadzona w sali Forum miała okazję uczestniczyć w tradycyjnym polskim weselu. Kabareciarze: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch w dobrym stylu - inteligentnie, z dużym humorem wyśmiewali stereotypy związane z jedną z najważniejszych chwil w życiu. Krótkie scenki przeplatane były weselnymi przyśpiewkami i piosenkami. W rolę weselnej kapeli wcielili się muzycy z zespołu BON TON w składzie: Waldemar Franczyk instrumenty perkusyjne, instrumenty klawiszowe, Karol Pietsch perkusja, Grzegorz Piotrowski gitara, Bartek Pietsch bas, Paweł Pietsch saksofon. Imprezę prowadził wodzirej Remigiusz, nie zabrakło kamerzysty czy weselnego wampa cioci Eli, a także nieproszonych gości.

Nowożeńców przywitano chlebem i solą, obrzucono ryżem, odbył się pierwszy taniec, wykonano rodzinne zdjęcia. Pan Młody nie uniknął rozterek związanych z najważniejszą życiową decyzją. Widzowie brali czynny udział w weselichu, wcielili się rolę gości, składali życzenia. Niektórzy z nich mieli okazję również wystąpić na scenie w roli rodziców młodych małżonków czy też dawnej sympatii Pana Młodego.

Publiczność gromkimi brawami dziękowała za niezapomniany wieczór. Kabareciarze zaprosili obecnych na najnowszy program przygotowany wspólnie z kabaretem Jurki „Aktorem w płot”, który odbędzie się już 26 listopada w sali Forum. To trzeba zobaczyć.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC