Kino-teatr Forum świętuje Dzień Teatru

Kino-teatr Forum świętuje Dzień Teatru
fot. BOK-MCC Przez trzy miesiące 2015 roku w sali Forum BOK-MCC odbyło się 25 spektakli, które obejrzało ponad 9 500 widzów.
istotne.pl teatr, bok mcc, kino forum
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Międzynarodowy Dzień Teatru przypada na dzień 27 marca (święto zostało ustanowione dla upamiętnienia daty otwarcia Teatru Narodów 27 marca 1957 roku w Paryżu), dla nas to okazja aby podsumować teatralny kwartał w Forum.

Od stycznia do marca 2015 roku w sali Forum BOK-MCC odbyło się 25 spektakli, które obejrzało ponad 9 500 widzów. To niemal teatralny maraton edukacyjnych spektakli dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych i przedszkolaków. W naszym Ośrodku, w ostatnich tygodniach gościliśmy aktorów Jeleniogórskiego Teatru Animacji, Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa, Wrocławskiego Teatru Muzycznego T-ART, Teatru Artenes, Narodowego Teatru Edukacji, Teatru Polskiego z Wrocławia i aktorów agencji teatralnych i artystycznych, którzy zabrali publiczność w świat wyobraźni w spektaklach: "Królewski Wróbel", "Tajemnicza Księga Przygód", "Jak stworzyć świat fantasy", "Alicja w zaczarowanej krainie", "W tajemniczym ogrodzie", "Alladyn", "Rudzielec", "Balladyna", "Mistrzowie renesansu", "Bajki z 4 stron świata", "Balladyna", "Zbrodnia i Kara", "Ten Obcy", "Plastusiowy pamiętnik", "Tango", "Rumcajs", "Hobbit", "Wspomnienia Narkomanki".

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wszystkim twórcom związanym ze sceną i tym co teatr kochają życzymy wielu teatralnych wzruszeń i dziękujemy za wiele artystycznych przeżyć, których dostarczają podczas spektakli wystawianych w Forum.

Małgorzata Biniek BOK-MCC