Variaté! Kabaret pod Wyrwigroszem ubawił publiczność do łez

Variaté! Kabaret pod Wyrwigroszem ubawił publiczność do łez
fot. MDK Zgorzelec Znani satyrycy wystąpili w Forum w jubileuszowym programie „Variate, czyli czego nie zobaczysz w radio i nie usłyszysz w telewizji".
istotne.pl bok mcc, kino forum
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Krakowscy artyści: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski od pierwszej minuty znakomicie bawili bolesławiecką publiczność. Nawiązali doskonały kontakt z widzami zapewniając im wieczór pełen zabawnych dialogów, zaskakujących gagów, dowcipnych aktualności, inteligentnych skojarzeń oraz ciętych ripost.

W programie pojawiły się nie pokazywane w telewizji sceny i monologi, nie zabrakło również znanych utworów. Z dedykacją dla internautów usłyszeliśmy hit oparty na przeboju Ivana i Delfina „Jej Czarne Oczy”, a także nową wersję piosenki „Donald Marzy”, opartej na czeskim przeboju „Jožin z bažin”, czy równie fantastyczne wykonanie „Ona nie tańczy dla mnie”.

Salwy śmiechu wzbudził premierowy skecz „Podróby.pl” - o kontroli pracowników ZUS-u w sklepie internetowym zajmującym się sprzedażą niezwykle specyficznych produktów. Świetnie przyjęty został również skecz „Odbiór budowlany”.
Na zakończenie były bisy, gromkie brawa, można było zakupić płytę kabaretu, otrzymać autograf oraz czy też wykonać wspólne zdjęcie. Wieczór ten należał do niezwykle udanych.

Małgorzata Biniek BOK-MCC