„Terminator: Genisys” premierowo w Forum

„Terminator: Genisys” premierowo w Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 31 lipca, pierwszą część nowej trylogii z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Film grany również w formacie 3D.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, terminator

„Terminator: Genisys” to historia rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i przyszłości. To, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Dla miłośników gry aktorskiej Al Pacino „Idol”, historia została oparta o prawdziwe wydarzenia.

Dla najmłodszych widzów ekranizacja popularnej na całym świecie serii książek o grupie psotnych lecz uroczych smoków i ich niesamowitych przygodach „Koko Smoko”. W ramach cyklu Bajkowe Lato w sobotę 1 sierpnia wyświetlimy Krainę Lodu, porywającą, pełną przygód disnejowską animację adresowaną do całej rodziny. Natomiast od wtorku 4 sierpnia najnowszy, trzeci już pełnometrażowy film z serii Winx Club „Tajemnica morskich głębin”.

W związku z obchodami 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w weekend (31.07-2.08) specjalny pokaz filmu z 2014 roku w reżyserii Jana Komasy ”Powstanie Warszawskie”. Jest to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający historię Powstania Warszawskiego z 1944 roku oczami dwóch młodych braci, realizatorów Powstańczych Kronik Filmowych, wykonujących rozkazy dla Biura Informacji i Propagandy Armii Krajowej. Szczegóły i rezerwacja na stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC