Okna, drzwi i bramy – jakość w przystępnej cenie

Okna, drzwi i bramy – jakość w przystępnej cenie
fot. Farba&Mix Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy najwyższą jakość produktów w korzystnych cenach. Naszych Klientów obsługujemy z uśmiechem.
istotne.pl oferta, promocja, okna, drzwi, bramy, farba&mix, teknos, rabat, pagen, hörmann

Okna PAGEN

Oferujemy Państwu okna Pagen, wykonane na profilach niemieckiej firmy Brügmann z okuciami Winkhaus (0,7 W/m2K). Niskoemisyjne szyby zespolone dostarcza Effect-Glass S.A. Zapewniamy darmową wycenę.

Przykładowe okna z naszej oferty to System bluEvolution 82

Okna Pagen - System bluEvolution 82Okna Pagen - System bluEvolution 82fot. Okna Pagen

Jest to innowacyjna konstrukcja profil 6-komorowy o głębokości 82 mm i zaawansowanej technologii uszczelniającej, która ma zapewnić optymalną ochronę cieplną i wysoką wydajność energetyczną. Szczególną cechą systemu jest możliwość łączenia ze sobą dwóch systemów uszczelniających.

Okna PagenOkna Pagenfot. Okna Pagen

Tak więc, układ uszczelniający z dwoma uszczelkami dociskowymi jest dostępny w standardzie (AD) natomiast dodatkowa środkowa (komorowa ) uszczelka w systemie (MD). Uszczelka środkowa poprawia właściwości termiczne i akustyczne okna, oraz zapewnia niezawodną ochronę przed wiatrem i deszczem. Generacja nowoczesnego systemu pozwala optymalnie dostosować właściwości izolacji cieplnej i możliwości wykorzystania oszklenia do 52 mm.

W ofercie także rolety firmy Portos.

Drzwi DALLAS

Doskonałej jakości drzwi drewniane zewnętrzne oraz wewnętrzne designerskiej marki Dallas. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy nagradzanej certyfiktami. Oferowane przez nas drzwi sosnowe lub dębowe mają 75 mm grubości. Posiadają wkłady antywłamaniowe. Po zakupie istnieje możliwość zamówienia montażu.

Drzwi DallasDrzwi Dallasfot. Dallas
Drzwi DallasDrzwi Dallasfot. Dallas

Bramy HÖRMANN

Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Brama HörmannBrama Hörmannfot. Hörmann

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hörmann to ponad ponad 50 lat doświadczeń i know how największego producenta bram garażowych w Europie.

 

Farba&Mix
ul. Zgorzelecka 22 B (naprzeciw Orlenu i Restauracji Elric)
59-700 Bolesławiec
tel. 75 784 28 53

Nasz profil na Facebooku

Strona Internetowa www.farbaimix.pl

Farba&Mix - ul. Zgorzelecka 22B - BolesławiecFarba&Mix - ul. Zgorzelecka 22B - Bolesławiecfot. MZ