Uczniowie nagrodzeni za szczególne osiągnięcia

Uczniowie nagrodzeni za szczególne osiągnięcia
fot. UM Bolesławiec Prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz za osiągnięcia sportowe.
istotne.pl prezydent, urząd miasta, nagroda, gala

W bolesławieckiej sali kina Forum odbyła uroczystość „Pan Prezydent zaprasza”. Podczas uroczystości uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych zostali uhonorowani nagrodami za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/13. Prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz za osiągnięcia sportowe. Tegoroczną galę przygotował Miejski Zespół Szkół nr 1.

fot. Rafał Tur

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1 – Aleksandra Kaźmierczak, Dawid Strojek, Weronika Kaźmierczak, Maja Siegień, Bartosz Kunaszko, Dominik Chlastawa, Daria Szuk, Jakub Basiński, Julia Drzewiecka, Julia Komarek, Amelia Kowalska, Aneta Burdyna Aleksandra Kłodnicka, Malwina Torbus, Michał Maczyński, Katarzyna Marusiak, Olga Wójcik
  • Miejski Zespół Szkół nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2 – Jacek Myjkowski, Wiktoria Anioł, Martyna Paprot, Adrian Żuk, Maciej Michałowicz
  • Szkoła Podstawowa nr 3 – Weronika Zdunek
  • Szkoła Podstawowa nr 4 – Miłosz Zarzycki, Tomasz Janeczek, Pola Juchaniuk, Karolina Zdunek, Przemysław Sulich, Bartłomiej Muszyński, Amelia Modzelewska, Alicja Ratajczak, Antoni Łasica, Magdalena Cichorzewska, Miłosz Ciechanowicz
  • Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress – Maja Borkowski.

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach artystycznych:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1 – Chór „Melikos” w składzie: Piotr Mazur, Alicja Kapusta, Natalia Tyndyk, Marlena Szczęsna, Wiktoria Kobychno, Klaudia Surowicz, Marta Kozłowska, Carmen Kafel, Julia Olszewska, Kamila Kowaczyk, Oliwia Osowska, Anna Rudek, Jakub Betliński, Emilia Bielińska, Kacper Gajda, Klaudia Kozłowska, Maja Lesiak, Katarzyna Rozmus, Jakub Wysocki, Kamil Dekarz, Katarzyna Czech
  • Miejski Zespół Szkół nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2 – Natalia Fryc
  • Szkoła Podstawowa nr 3 – Aleksandra Fila
  • Miejski Zespół Szkół nr 1, Szkoła Podstawowa nr 5 – Martyna Sacher, Aleksandra Dobies
  • Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress – Amelia Jochna, Hanna Sas, Noemi Broszko, Gabriela Grabowska.

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia sportowe:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1 – Karolina Zatylna, Justyna Deberny, Dagmara Luszka, Martyna Andarało, Oliwia Domzalska, Weronika Godek, Magdalena Polańska, Eryka Janiec, Natalia Kowalska, Nadia Długoszewska, Adrian Puzio, Martin Nakonieczny, Dawid Kowalonek, Jakub Skorupiński, Michał Klementowski, Kamil Kawka, Norbert Małecki, Kamil Tyndyk, Arkadiusz Żiółkowski, Jakub Kowalonek, Mateusz Medyński, Mateusz Giergielewicz, Cezary Jarczewski, Kamil Bartkowiak, Cezary Kulig, Michał Wiktorek, Kacper Ekwiński, Jakub Rissman, Jakub Skorupiński, Anna Rudek, Paulina Dobiech, Dawid Kupczak, Oskar Wójcik, Mateusz Majszczyk, Igor Suski, Nadia Maksymowicz, Nina Maksymowicz
  • Miejski Zespół Szkół nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2 – Grzegorz Paleń, Gabriela Dziuba, Weronika Borsuk, Paulina Łazowska, Marcelina Garmider, Jakub Błaszczyk, Mateusz Borowski, Jakub Rogula, Kacper Gałka, Filip Boratyński
  • Szkoła Podstawowa nr 3 – Emilia Gałka
  • Szkoła Podstawowa nr 4 – Jan Goleński, Adam Goleński, Julia Sandak, Klaudia Woch, Pola Burczyk, Oliwia Borówka, Ada Burdzy, Eryk Gieger, Michał Zazula, Szymon Fita, Michał Kulbida, Oliwier Łomnicki, Amelia Jackowska
  • Miejski Zespół Szkół nr 1, Szkoła Podstawowa nr 5 – Agata Knapik, Izabela Tkaczyk
  • Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress – Jan Sas, Hanna Siołkowska, Wiktoria Bleichert, Aleksandra Wiśniowiecka, Julia Szewczyk, Noa Hugeth, Mikołaj Szymański, Kajetan Szewczyk, Wiktor Bedełek, William Zarzycki, Wiktoria Młodzińska, James Pratt, Rafał Karoński, Jadwiga Węglicka, Hubert Parzyński, Julita Węglicka, Natalia Łomańska.

Uczniowie szkół gimnazjalnych nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum Samorządowe nr 1 – Natalia Ferlewicz, Katarzyna Strojek, Roman Durda, Marcin Polański, Szymon Ostrowski, Dariusz Gołębiewski
  • Gimnazjum Samorządowe nr 2 – Maria Górska, Ada Rusiecka, Marek Mieniek, Rafał Felczyński, Paweł Michalski, Kamil Dąbal, Bartosz Zarówny, Mateusz Rajczakowski, Damian Gadziński, Klaudia Kułaga, Piotr Filistyński, Mateusz Kwieciński, Cyprian Pełka, Barbara Busłowicz, Dagmara Parchimowicz, Martyna Zarzycka, Ewelina Dubiel, Agnieszka Schmidt, Alicja Piestrzyńska, Dawid Juszczyk, Agata Kwiatkowska
  • Miejski Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum Samorządowe nr 3 – Magdalena Dalecka, Klaudia Kotwica, Karolina Domańska, Piotr Michalski, Sławomir Ciosek, Daria Zioła
  • Miejski Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum Samorządowe nr 4 – Julia Fulczyńska
  • I Prywatne Gimnazjum – Magdalena Janczak, Monika Marusiak, Kamila Bartoch, Marta Ziółkowska, Julia Jancelewicz, Sławomir Gortych, Paulina Jarosz, Łukasz Marszałek, Anna Zając, Łukasz Opała
  • II Prywatne Gimnazjum – Maja Szocińska, Gabriela Lewicka, Michał Nowak.

Gimnazjaliści nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach artystycznych:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum Samorządowe nr 1 – Chór „Melikos” w składzie: Klaudia Kuc, Gabriela Widera, Klaudia Bojanowska, Katarzyna Domańska, Roksana Kociołek, Angelika Kupczak, Angelika Lechman, Zuzanna Mleczko, Dagmara Szuk, Paulina Śliwowska, Klaudia Rzeźwicka, Ewa Udzielak, Anita Domańska, Justyna Łuc
  • Gimnazjum Samorządowe nr 3 – Dominika Mikołajewska, Martyna Słonecka, Mikołaj Bielawski, Emilia Szczepan, Damian Cichewicz, Hanna Druzgała, Tomasz Cysewski, Dorota Leszczyńska, Aleksandra Kiepura
  • II Prywatne Gimnazjum – Gabriela Zarzycka.

Gimnazjaliści nagrodzeni za osiągnięcia sportowe:

  • Miejski Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum Samorządowe nr 1 – Klaudia Petters, Paweł Jóźwiak, Oskar Wilk, Klaudia Grabarz, Aneta Klementowska, Jakub Rajfur, Izabela Kruszwicka, Martyna Orłowska, Piotr Wachowicz, Wiktoria Paszyńska, Mateusz Krajewski, Michał Pielichaty, Maciej Leszczyński
  • Gimnazjum Samorządowe nr 2 – Kacper Grela, Tobiasz Legieżyński, Joel Kusiciel, Piotr Gadziński, Kacper Popławski, Wojciech Karaban, Tobiasz Burzyński, Kamil Biegacz, Mateusz Tofil, Przemysław Wojtusik, Piotr Gadziński, Kacper Olszewski, Krystian Karaban, Damian Gradzik, Szymon Laudański, Marcel Wojdygo, Dominik Stec, Eryka Baran, Karolina Wolska, Laura Śledzińska, Paulina Rychert, Barbara Busłowicz, Liliana Członka, Przemysław Klimek, Sylwia Zembrzuska, Michał Bober
  • Miejski Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum Samorządowe nr 4 – Mateusz Stachów, Jakub Różycki, Piotr Bodzioch, Arkadiusz Tolarczuk, Rafał Górniak
  • I Prywatne Gimnazjum – Norman Lippik, Jakub Patreuha, Patryk Patreuha
  • II Prywatne Gimnazjum – Maciej Buciak.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

(informacja zlecona)