Siatkarze plażowi z GS nr 4 w finale wojewódzkim

siatkarz-gsnr4
istotne.pl 0 zawody, edukacja, pceikk bolesławiec, siatkówka

Za nami Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W kategorii chłopców najlepsza okazała się ekipa z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Drugą lokatę zajęli siatkarze z GS nr 4 w Bolesławcu, grający w składzie: Piotr Bodzioch, Rafał GórniakArkadiusz Tokarczuk. Trzeci byli zawodnicy z Jeżowa Sudeckiego.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły siatkarki z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Drugi był zespół z Lubawki, a trzeci – team z Jerzmanek. Reprezentantki GS nr 4 w Bolesławcu (Kamila Kucińska, Weronika GuszpilMarcelina Chuchro) uplasowały się na czwartej pozycji. Opiekunem obu bolesławieckich ekip jest Tomasz Zabawa.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Drużyna chłopców z GS nr 4 awansowała do finału wojewódzkiego, który będzie mieć miejsce 24 czerwca w Strzelinie.

(informacja: MOS Bolesławiec/ii)