Zwycięstwo i porażka piłkarzy COMT

comt-mecz-mlodzik-pilkarz
fot. istotne.pl Młodzicy występujące w lidze dolnośląskiej pokonali Chrobrego Głogów aż 7:1. Zespół grający w lidze terenowej przegrał derbowy pojedynek z KS Talent 0:1.
istotne.pl 0 mecz, talent, głogów, comt 2012 bolesławiec

W miniony weekend swoje mecze rozgrywały zespoły COMT 2012 Bolesławiec. Chłopcy występujący w Dolnośląskiej Lidze Młodzików doskonale poradzili sobie z rówieśnikami z Chrobrego Głogów pokonując ich aż 7:1. COMT do przerwy prowadził już 4:1. W drugiej odsłonie nasi piłkarze dołożyli jeszcze 3 gole i pewnie pokonali rywali. Nasz zespół prowadzi w tabeli rozgrywek. W najbliższą środę piłkarze COMT zagrają mecz w Polkowicach.

Mniej szczęścia miała drużyna, która występuje w lidze terenowej. W ostatnim meczu rundy jesiennej COMT uległ w derbowym pojedynku ekipie KS Talent (0:1). Zwycięski gol piłkarze Talentu zdobyli w drugiej połowie meczu. Więcej informacji o obu spotkaniach: www.comt2012.org

(informacja: COMT2012/ii)