BKS rozpoczyna IV-ligowe rozgrywki

bks-radosc-mecz
fot. istotne.pl Seniorzy BKS zmierzą się w sobotę z Orłem Ząbkowice Śląskie. W poprzedniej rundzie bolesławianie ulegli rywalom 1:2, tracąc dwa gole z rzutów karnych w doliczonym czasie gry.
istotne.pl 0 bryjak, bks bolesławiec

W pierwszym spotkaniu, po przerwie zimowej, seniorzy BKS Bobrzanie będą podejmowali Orła Ząbkowice Śląskie. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 22 marca, na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu. Początek – godzina 15:00.

W poprzedniej rundzie bolesławianie przegrali z Orłem 1:2, prowadząc po golu Zbigniewa Mastalerza (w 23 minucie), a potem tracąc dwa gole w doliczonym czasie gry, po rzutach karnych. Dlatego sobotnia rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco. Drużyna Pawła Żmudzińskiego na pewno będzie chciała się zrewanżować za pechową porażkę.

Meczem z Ząbkowicami zespół BKS rozpocznie zmagania rundy wiosennej. W przerwie zimowej z zespołem pożegnali się: Zbigniew Mastalerz, Wojciech Glanc i Filip Paluchowicz (przejście do Czarnych Żagań). Do zespołu dołączył: Dariusz Bryjak, 23-letni pomocnik, wychowanek Promienia Żary, ostatnio grał w Piaście Zawidów. Zespół BKS w rundzie wiosennej wzmocni też Kamil Ganczarek, 28-letni obrońca, grał m.in w Sprotavii Szprotawa, Sparcie Grabik, Twardym Świętoszów, a ostatnio w Piaście Iłowa.

Po rundzie jesiennej drużyna seniorów BKS zajmuje 13 miejsce w tabeli rozgrywek i jest zagrożona spadkiem do klasy okręgowej. Zespół zgromadził 19 punktów (5 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek). Więcej informacji można znaleźć na stronie klubu BKS Bobrzanie

(informacja: BKS Bobrzanie/MZ)