Druga porażka BKS

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS Bolesławianie przegrali na wyjeździe w Ząbkowicach Śląskich 1:2. Gola dla naszej drużyny strzelił w 23 minucie Zbigniew Mastalerz. Dla gospodarzy dwie bramki padły po rzutach karnych w samej końcówce meczu.
istotne.pl 0 orzeł, mecz, ząbkowice, bks bolesławiec

Drugiej porażki doznali piłkarze BKS Bobrzanie w rozgrywkach IV ligi. W sobotę (24 sierpnia) nasz zespół rozgrywał wyjazdowe spotkanie z Orłem Ząbkowice Śląskie. Od 23 minuty bolesławianie prowadzili, po golu Zbigniewa Mastalerza. Niestety, od 76 minuty, BKS grał w 10-tkę. Za drugą żółtą kartkę (a w konsekwencji czerwoną) boisko musiał opuścić Marcin Kraśnicki. W 88 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i Mateusz Kuriata doprowadził do wyrównania. Dwie minuty później arbiter ponownie uznał, że zawodnik Orła był faulowany i po drugim rzucie karnym, którego egzekutorem był również Kuriata, było 2:1 dla Orła. Takim też wynikiem mecz się zakończył.

W środę (28 sierpnia) bolesławianie będą podejmować u siebie Kuźnię Jawor.

BKS: Kowalski – Żmudziński (46' Błoński), Pietrzak, Janicki, Bochnia, W. Glanc, Mastalerz, Rissmann, Kraśnicki, Ohagwu, Ziółkowski (46' Bryłkowski).

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)