COMT rozgromiło Victorię Świebodzice i Twardego Świętoszów

comt-logo
istotne.pl 0 comt 2012 bolesławiec

W ramach Dolnośląskiej Ligi Młodzików bolesławieccy piłkarze z COMT 2012 pokonali Victorię Świebodzice 7:1 (6:0). Bramki dla naszej ekipy zdobyli: Kacper Pitek (3 min), Kamil Posadowski (7 i 16 min), Dominik Kuboń (10 min), Kacper Strzelecki (27 min) i Dominik Kuboń (35 min). Honorowy gol dla przeciwników padł w 57 minucie spotkania. Po tym meczu COMT – wspólnie z zespołem z Polkowic – zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W lidze terenowej nasi zawodnicy rozgromili Twardego Świętoszów 13:0. Gole strzelili:

• 2 min 1:0 – Dominik Kuboń
  • 12 min 2:0 – Kuba Kwoczka
  • 15 min 3:0 – Kacper Deka
  • 17 min 4:0 – Kuba Kwoczka
  • 22 min 5:0 – Dominik Kuboń
  • 32 min 6:0 – Kamil Posadowski
  • 34 min 7:0 – Kacper Pitek
  • 40 min 8:0 – Kamil Posadowski
  • 45 min 9:0 – Kacper Pitek
  • 47 min 10:0 – Dawid Dymek
  • 48 min 11:0 – Kacper Pitek
  • 51 min 12:0 – Kacper Deka
  • 54 min 13:0 – Kuba Kwoczka.

Łyżką dziegciu jest porażka z LTS Leśna. W spotkaniu, które nasi piłkarze rozegrali w fatalnych warunkach, padły dwie bramki. Obie samobójcze. Więcej informacji na stronie COMT 2012.

(informacja: COMT 2012/ii)