SP nr 1, SP nr 4 i GS nr 1 najlepsze w biegach przełajowych

zawodniczka
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec

W Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano mistrzostwa Bolesławca w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii podstawówek mistrzyniami zostały dziewczęta z SP nr 1 w Bolesławcu (E. Janiec, W. Godek, D. Luszka, K. Hola, A. Rudek, K. Chyła, M. Czerner, A. Hola, D. Perdon, M. Polańska). Drugie były zawodniczki z SP nr 4, a trzecie – reprezentantki SP nr 2.

Wśród chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z SP nr 4 (K. Jaworski, P. Błaszkiewicz, M. Masłowski, J. Koceuch, K. Trąbczyński, J. Bubnicki, K. Zaręba, K. Ulanowski, R. Wieczorek, J. Goleński). Drugie miejsce zajęła ekipa z SP nr 1, a trzecie – drużyna z SP nr 5.

W kategorii gimnazjów triumfowały zespoły dziewcząt i chłopców z GS nr 1 (M. Poznańska, N. Regińska, A. Klementowska, N. Król, O. Domzalska, K. Grabarz, J. Deberny, K. Zatylna, W. Wiśniowiecka, W. Paszyńska; K. Smolarek, M. Pielichaty, B. Bernacki, M. Polański, K. Skrzypacz, K. Spurek, M. Duda, R. Durda, T. Pawlus, O. Wilk). Wicemistrzostwo wywalczyły obie ekipy z GS nr 2. Trzecie miejsce zajęły drużyny dziewcząt i chłopców z GS nr 3.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/ii)