Zwycięstwo i porażka młodych piłkarzy COMT 2012

comt-mecz-mlodzik-pilkarz
fot. istotne.pl Bolesławiecki zespół zwyciężył ekipę z Gryfowa Śląskiego 2:0, a następnie uległ liderowi tabeli Dolnośląskiej Ligi Młodzików Polonii Środa Śląska 0:2.
istotne.pl 0 mecz, polonia, środa, śląska, comt 2012 bolesławiec

Intensywny weekend mają za sobą piłkarze COMT 2012. W sobotę, 14 września, oba zespoły młodzików zagrały mecze ligowe. W Kruszynie odbył się kolejny mecz ligi terenowej. Przeciwnikiem bolesławian był UKS Gryf Gryfów Śląski. COMT 2012 wystąpił w składzie: J. Fila, K. Deka, M. Dziuba, J. Dusiński, M. Kumosz, D. Lewandowski, J. Michalak, O. Michałek, M. Ostrowski, K. Rzepka, B. Turecki, K. ZatorS. Campochiaro.

Drużyna z Bolesławca pokonała rywali 2:0. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Mariusz Dziuba (15 i 47 minuta). Z tego spotkania COMT 2012 przeprowadzał relację na żywo.

W kolejnym spotkaniu – tym razem w ramach Dolnośląskiej Ligi Młodzików – bolesławiecka ekipa zmierzyła się z Polonią Środa Śląska, liderem tabeli. COMT 2012, grający w składzie: M. Burdza, R. Ciaciek, B. Drab, D. Dymek, K. Hyjek, D. Kuboń, J. Kwoczka, K. Pitek, K. Posadowski, K. Strzelecki, J. TrochanowskiK. Zamojski, uległ środzianom 0:2. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Więcej informacji na stronie Centrum Odkrywania Młodych Talentów 2012.

(informacja: COMT 2012 Bolesławiec/ii)