BKS wygrał w Dziwiszowie 3:0

bks-bobrzanie-radosc-mecz
istotne.pl 0 mecz, piast, dziwiszów, bks bolesławiec

W meczu 28 kolejki BKS pokonał na wyjeździe Piasta Dziwiszów 3:0 (1:0). Bolesławianie konsekwentnie utrzymują pozycję lidera tabeli i zmierzają do awansu do IV ligi. Gole w sobotnim meczu zdobyli: Emmanuel Ohagwu (39 minuta), Marcin Kraśnicki (47 minuta) i Wojciech Glanc (85 minuta).

Warto podkreślić, że dla Marcina Kraśnickiego było to już 14 trafienie w tej rundzie. Młody napastnik doskonale zgrał się z całą drużyną, co dobitnie udowadnia liczbą zdobytych goli. Przed drużyną Pawła Żmudzińskiego pozostały jeszcze do rozegrania 3 spotkania. 12 czerwca BKS rozegra wyjazdowy mecz z Bazaltem Sulików. 16 czerwca, w Bolesławcu, odbędzie się spotkanie z Kwisą Świeradów Zdrój. Natomiast 23 czerwca na bolesławian będzie czekał Lotnik Jeżów Sudecki.

BKS: Kowalski – Janicki, Glanc P., Pietrzak, Żmudziński, Mastalerz (80' Ziółkowski), Bochnia, Glanc W., Paluchowicz, Ohagwu, Kraśnicki (85' Kliwak).