Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty: Oxpress najlepszy

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty: Oxpress najlepszy
fot. B.org Uczniowie PSP Oxpress najlepiej w Gminie Bolesławiec zdali sprawdzian w klasie VI.
istotne.pl oxpress, szkoła, edukacja, wynik

Znamy wyniki sprawdzianu w klasie VI szkoły podstawowej. Najlepiej w naszej gminie wypadli uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej Oxpress. Szczegółowe wyniki poniżej:

Średnie wyniki% punktów zdobytych w stosunku do max.RAZEMCzytaniePisanieRozumo- wanieKorzy- stanie z infor- macjiWyko- rzystanie wiedzy w pra- ktyce
max. liczba punktów100%40,01010848
województwo63,5%25,47,85,64,52,74,8
Gmina Miejska B-c65,7%26,37,95,94,72,84,9
SP nr 171,3%28,58,16,75,22,95,6
SP nr 249,2%19,76,83,83,12,43,5
SP nr 366,0%26,48,16,14,72,84,7
SP nr 469,3%27,78,46,14,93,15,2
SP nr 561,3%24,57,35,84,52,54,4
PSP OXPRESS81,3%32,59,28,05,93,46,1

(IZA)