Żaki BKS najlepsze w turnieju piłki nożnej

zak-bks-bobrzanie
istotne.pl 0 turniej, żak, bks bolesławiec

Okręgowy turniej piłki nożnej żaków miał miejsce w niedzielę, 21 kwietnia, w Lubaniu. W zawodach wzięło udział 11 zespołów. Nasze miasto reprezentowały ekipy BKS Bobrzanie, KS Talent i COMT Bolesławiec.

W fazie grupowej żaki BKS zmierzyły się z: UKS Porajów (3:0), Łużycami Lubań (4:0), COMT Bolesławiec (1:0), KS Talent (0:0) i Nysą Zgorzelcem (1:0). W półfinale drużyna BKS-u pokonała Skorpiony Lubań 3:1, a w finale zwyciężyła KS Talent 1:0.

Zespół BKS Bobrzanie wystąpił w składzie: Mateusz Majszczyk, Maksymilian Mielnik, Maciej Kumosz, Oskar Wójcik, Mateusz Bartosik, Dominik Majewski, Dawid Kupczak, Kajetan Szewczyk,Tymon Guszpil, Wojciech Taczanowski i Mateusz Braszko (bramkarz). Bramki dla teamu zdobyli: Maciej Kumosz (4) Mateusz Majszczyk (4), Maksymilian Mielnik (3) i Tymon Guszpil (2). Trenerem ekipy jest Bartosz Mrozik.

(informacja: Patrycja Uznańska/ii)