Siostrunie w Forum

Siostrunie w Forum
fot. Agencja Muza Niekonwencjonalny, muzyczny spektakl z Jolantą Fraszyńską i Robertem Rozmusem jako zakonnicami, na deskach Forum 9 października 2014 roku.
istotne.pl impreza, bok mcc, kino forum

„Siostrunie” to muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie.


W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na szczytny cel, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona (Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie, nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

Dwa spektakle o 17:30 i 20:30 odbędą się w kinie Forum w czwartek 9 października 2014 roku. Zamówienia zbiorowe u organizatora: tel. 604-42-43-20; tel. 608-590-243; tel. 531-531-001. Lub drogą mailową: bilety@agencjamuza.pl i na stronie Agencji Muza. Sprzedaż indywidualna w kasie kina Forum przy placu Marszałka J. Piłsudskiego 1C w Bolesławcu. Cena biletów: 100 zł i 90 zł.

Spektakl SiostrunieSpektakl Siostruniefot. Agencja Muza
Spektakl SiostrunieSpektakl Siostruniefot. Agencja Muza