Zapisy na zajęcia teatralne w Orle

Zapisy na zajęcia teatralne w Orle
fot. MZ BOK-MCC ogłasza nabór na otwarte bezpłatne warsztaty teatralne w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”. Poprowadzi je Urszula Frąszczak-Matyjewicz.
istotne.pl orzeł, teatr, bok mcc

Spotkania w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” przy ul. Chopina 17 zawsze w poniedziałki o 17:00 (dzieci i młodzież) i środy o 16:00 (osoby od 15 roku życia, bez górnej granicy wieku).

Zapisać może się każdy, kto chce pracować nad sobą, działać z innymi twórczymi ludźmi, uruchomić swój głos i ciało, nauczyć się używać swych emocji, przełamać swoją wstydliwość. Zajęcia są dla osób, które lubią teatr i pragną rozwijać swoje zamiłowanie, chcą nauczyć się interpretacji tekstu, myślą o przyszłości aktorskiej.

Praca warsztatowa jest dynamiczna, energetyczna, pełna radości. Instruktorka skupi się przede wszystkim na nauce swobodnego bycia na scenie, na postawie pewności czyli braku lęku w byciu na scenie, zaufaniu do partnerów. Kształcić będzie umiejętność gry zespołowej, a także zdolność czujnego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych przy użyciu rozmaitych technik improwizacyjnych: od klasycznej improwizacji do autorskich technik zarówno improwizacji dramatycznej, jak i improwizacji emocjonalno-ruchowo-wokalnej.

Użyje bardzo wielu zabaw i gier teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Celem warsztatów jest wystawienie spektaklu.
Zajęcia są bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Punkcie Informacji Kulturalnej i Turystycznej w BOK-MCC, pod telefonem: 75.645.32.90. lub podczas zajęć w poniedziałki i środy w CIK Orzeł.