GS nr 1 podwójnym mistrzem miasta w szczypiorniaku

szczypiornista
istotne.pl 0 zawody, piłka ręczna, mosir bolesławiec

Dobiegły końca Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z Gimnazjum Samorządowego nr 1, grająca w składzie: N. Regińska, A. Klementowska, W. Paszyńska, K. Zatylna, M. Topolska, J. Deberny, M. Orłowska, M. Poznańska, A. Cebrowska, P. Dobiech, M. Walera, S. Jaźwicz, M. Olszowa, Klaudia Grabarz, M. Andarało i A. Niezgoda. Drugie miejsce zajęła drużyna z GS nr 2, a trzecie – reprezentacja GS nr 4.

Mistrzostwo Bolesławca w kategorii chłopców wywalczyli szczypiorniści z „jedynki” (M. Polański, O. Małecki, R. Durda, B. Bernacki, K. Smolarek, B. Pachom, M. Duda, K. Skrzypacz, P. Pirożek, M. Sroka, A. Ziółkowski, K. Kawka, M. Pielichaty i D. Mszal). Drudzy byli zawodnicy z GS nr 2. Na trzeciej pozycji uplasował się team z GS nr 3. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/ii)