BTS wygrał z Żarowem 3:2

siatkarz-bts
istotne.pl 0 żarów, bts bolesławiec

BTS rozpoczął dwumecz o piąte miejsce w III lidze. Trwa wyjazdowe spotkanie z TS Volley Żarów. Nasi siatkarze wygrali pierwszego seta do 17.

Aktualizacja

W pierwszych dwóch setach bolesławiecka ekipa zdeklasowała żarowian. Pierwszą partię wygraliśmy do 17, drugą do 14. Wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty. Niestety, w trzecim secie w szeregi naszego teamu wkradło się rozluźnienie. Bolesławianie zaczęli popełniać sporo błędów, co skwapliwie wykorzystali gospodarze, którzy zwyciężyli w kolejnych partiach do 18 i 17.

Na szczęście w tie-breaku zespół Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego ponownie pokazał klasę i tę partię wygraliśmy do 10, a cały mecz 3:2 (25:17, 25:14, 18:25, 17:25, 15:10).

Nasza drużyna ponownie zagrała eksperymentalnym składem. Dał się odczuć brak rozgrywającego i atakującego (kontuzja łokcia). Trenerem BTS-u jest Krzysztof Mosiądz.

BTS Bolesławiec: Kamil Biczak, Damian Śliwiński, Łukasz Krawiec, Paweł Rutkowski, Wojciech Marcinkiewicz, Robert Walkowiak, Tomasz Włoszczyński (libero) oraz Marek BaranJakub Czyżewski.

Rewanż 8 lutego w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu (ul. Komuny Paryskiej).

Bolesławieckie Towarzystwo Siatkarskie dziękuje Zarządowi Powiatu Bolesławieckiego i Laurze Słockiej-Przydróżnej, dyrektorce ZSOiZ, za bezpłatne udostępnienie hali przy ul. Komuny Paryskiej.

(informacja: BTS/ii)