BKS przegrał z Sokołem Wielka Lipa 2:3

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 sokół wielka lipa, bks bolesławiec

Porażką 2:3 (0:2) zakończył się wyjazdowy mecz seniorów BKS Bobrzanie Bolesławiec. Nasz zespół przegrał z Sokołem Wielka Lipa. Do przerwy nasi piłkarze przegrywali 0:2. Po przerwie ambitnie walczący BKS zdobył bramkę kontaktową. Gol Emmanuela Ohagwu Niestety, w 85 minucie Kamil Ganczarek sfaulował zawodnika gospodarzy w polu karnym (akcja ratunkowa) za co otrzymał czerwoną kartkę. Gospodarze wykorzystali rzut karny i wygrywali już 3:1. W końcówce meczu drugiego gola dla BKS zdobył Piotr Dzięgleski. Na wyrównanie czasu już nie wystarczyło. BKS przegrał z Sokołem Wielka Lipa 2:3. W następnej kolejce BKS będzie podejmował Piasta Zawidów.

(informacja: ML/ii)