BKS przegrał ze Starym Śleszowem 2:3

BKS rozpoczyna IV-ligowe rozgrywki
istotne.pl 0 lks stary śleszów, bks bolesławiec

Porażki doznali w meczu 7 kolejki IV ligi dolnośląskiej piłkarze BKS Bobrzanie. Nasz zespół mierzył się na wyjeździe z LKS Stary Śleszów. Do przerwy nie padła żadna bramka. W dugiej części spotkania futbolówka lądowała w siatkach bramek aż 5 razy. Niestety, miejscowi byli o jedno trafienie lepsi. Mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 2:3. Zwycięskiego gola gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry. Wcześniej dla BKS celnie trafiali: Emmanuel Ohagwu i Łukasz Rudyk. Warto dodać, że w końcówce pierwszej połowy i przez 35 minut drugiej połowy meczu bolesławianie grali z przewagą jednego zawodnika. Piłkarz miejscowych musiał zejść z boiska po faulu na Emmanuelu Ohagwu. Pod koniec spotkania drugą żółtą kartkę zobaczył Krzysztof Janicki i także musiał zejść z boiska. W najbliższej kolejce BKS będzie podejmował u siebie Miedź II Legnicę.

BKS: Mazur, Pazio, Dudkiewicz, Kapusz, Janicki, Bochnia, Kraśnicki (70' Ziółkowski), Dudka, Kosior (60' Rudyk), Dzięgleski, Ohagwu.