Zapisy na Filmotekę Szkolną

Zapisy na Filmotekę Szkolną
fot. freeimages.com (Egahen) Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej i BOK-MCC zapraszają do udziału w kolejnej edycji projektu Filmoteka Szkolna. Zapisy do projektu trwają do końca września.
istotne.pl film, kino forum

Spotkanie inaugurujące nową edycję projektu odbędzie się w kinie Forum 17 września o 15:30. Aby mieć pewne miejsce w wybranym cyklu, warto przesłać formularz jak najszybciej. Jest on dostępny na stronie Stowarzyszenia NHEF.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i kino Forum po raz kolejny witają nowy rok szkolny propozycjami dla młodych widzów i ich opiekunów. Projekt „Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej” skierowane są do uczniów i nauczycieli, którzy w ramach zajęć szkolnych chcą oglądać wartościowe filmy i o nich rozmawiać. Foldery z programem w tym tygodniu trafią do szkół.

Rok szkolny 2014 /2015 to przede wszystkim zmieniona formuła, ciekawe seanse dla uczniów, nowe filmy i cykle tematyczne oraz wydarzenia dodatkowe kierowane do najmłodszych widzów.

Podczas spotkania 17 września nauczycielom, którzy brali udział w projekcie w roku szkolnym 2013/2014 rozdane zostaną zaświadczenia udziału w projekcie „Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”.