Bartosz Wróbel wystartuje w mistrzostwach Europy

bartosz-wrobel
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, bolesłavia

Bartosz Wróbel, reprezentant Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia, jest szóstym zawodnikiem tego klubu, który zakwalifikował się do lekkoatletycznej kadry Polski. Przypomnijmy: Ewa Ochocka uplasowała się na 9 pozycji na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych, Kacper Olszewski zajął 4 miejsce podczas Szkolnych Mistrzostw Świata w lekkoatletycznym Pucharze Jeana Humberta, a trójka juniorów młodszych (16-17 lat) startowała w zmaganiach indywidualnych z reprezentantami czterech państw (Polski, Czech, Węgier i Słowacji) w mityngu Nadzieje Olimpijskie.

W sobotę, 23 listopada, w Lubinie rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Bartosz zajął pierwsze miejsce i jako jedyny w kategorii juniorów uzyskał awans na Mistrzostwa Europy w Belgradzie.

(informacja: Justyna Serafińska-Gruman/ii)