SP nr 1 podwójnym mistrzem Bolesławca w koszykówce

koszykarka
istotne.pl 0 zawody, koszykówka, mosir bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minikoszykówce. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z SP nr 1, grająca w składzie: Martyna Marks, Karolina Hajdamowicz, Natalia Bartkowiak, Weronika Kaźmierczak, Aleksandra Kaźmierczak, Eryka Janiec, Weronika Godek, Anna Rudek, Dagmara Luszka, Marta Wołosz, Agnieszka Gołębiewska i Magdalena Polańska. Na drugiej pozycji uplasował się zespół z SP nr 4, a na trzeciej – team z SP nr 2.

W kategorii chłopców najlepsi okazali się koszykarze z SP nr 1 (Jakub Kowalonek, Dawid Kowalonek, Martin Nakonieczny, Adrian Puzio, Wojtek Diensbier, Maciej Sokołowski, Kacper Ekwiński, Jakub Skorupiński, Kamil Bartkowiak, Cezary Kulig, Piotr Ładniak i Mateusz Medyński). Opiekunką obu mistrzowskich teamów jest Elżbieta Rowgało. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z SP nr 2, a trzecie – reprezentanci SP nr 4. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/ii)