Koszykarze z GS nr 1 wicemistrzami strefy

koszykarz
istotne.pl 0 zawody, edukacja, koszykówka, strefa ekonomiczna

Za nami finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W meczu o pierwsze miejsce ekipa z GS nr 1 w Bolesławcu uległa teamowi z Gimnazjum nr 1 w Zgorzelcu (różnicą 8 punktów). Na trzeciej pozycji uplasował się zespół ze zgorzeleckiego Gimnazjum nr 2.

Wicemistrzowie strefyWicemistrzowie strefyfot. Adrian Bernacki

Bolesławiecka drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Leszczyński, Nikodem Borecki, Wojtek Mocny, Gabriel Skuła, Mateusz Giergielewicz, Roman Durda, Bartosz Pachom, Dominik Faltyn, Jacek Przystarz, Kamil Biegała, Dawid Strojek i Jacek Myjkowski. Opiekunem wicemistrzów strefy jest Jarosław Leszczyński.

(informacja: AB/ii)