BKS – Pogoń Oleśnica 2:0

bks-bobrzanie-pogon-olesnica-mecz
istotne.pl 0 mecz, pogoń, oleśnica, bks bolesławiec

W sobotę, 31 maja, BKS podejmował Pogoń Oleśnicę. Mecz nie był porywającym widowiskiem. W pierwszej połowie goście zagrozili dwukrotnie bramce BKS. W pierwszym przypadku zawodnik nie trafił w światło bramki. Za drugim razem skuteczną interwencją popisał się Manuel Kowalski. W 41 minucie BKS objął prowadzenie. Bramkarza gości technicznym strzałem pokonał Paweł Żmudziński.

W drugiej połowie oba zespoły miały swoje okazje, lecz więcej z gry miał BKS. Po jednej z akcji naszej drużyny, w polu karnym został sfaulowany Piotr Dzięgleski. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam poszkodowany (70 minuta). Wynik 2:0 utrzymał się do końca spotkania. BKS pokonał Pogoń Oleśnicę 2:0 (1:0). Przez całe spotkanie nasz zespół dopingowała grupa młodych kibiców. Młodzi sympatycy BKS przygotowali i wykonali oprawę spotkania (zdjęcia w galerii). W następnej kolejce BKS zmierzy się na wyjeździe z AKS Strzegom.

BKS: Kowalski – Błoński B. (78' Pietrzak), Wakulski (59' Rissmann), Ganczarek, Dzięgleski (żk, 74' Bryłkowski), Ohagwu, Ziółkowski (żk, 86', Kliwak), Wojciechowski, Bochnia (żk), Żmudziński (żk), Kraśnicki.