BKS w drugiej rundzie pucharu

istotne.pl 0 mecz, piłkarz, bks bolesławiec

W niedzielę (10 sierpnia) BKS Bobrzanie rozegrał na wyjeździe mecz I rundy Okręgowego Pucharu Polski. W konfrontacji IV-ligowca z A-klasowym LZS Łaziska faworytem byli bolesławianie. Zgodnie z oczekiwaniami piłkarze Andrzeja Kisiela pokonali gospodarzy, zdobywając cztery bramki i nie tracąc żadnej. Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Jakub Kosior. Do przerwy na 2:0 podwyższył strzałem głową Marcin Kraśnicki. Po zmianie stron ten sam piłkarz jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza z Łazisk, kompletując hat-tricka. BKS wygrał i awansował do II rundy rozgrywek pucharowych.

Już w najbliższą sobotę (16 sierpnia) BKS rozpocznie ligowe rozgrywki. Pierwszą kolejkę nasz zespół rozegra w Mirsku z tamtejszym Włókniarzem. Początek spotkania, godzina 17:00.

BKS: Purta - Janicki, Kapusz, Dudkiewicz, Wakulski (46' Bryłkowski), Bochnia (żk), Dzięgleski (46' Ziółkowski), Dudka (46' Kliwak), Kosior, Kraśnicki, Ohagwu (żk).