Zatrzymano mężczyzn posiadających narkotyki

Zatrzymano mężczyzn posiadających narkotyki
fot. KPP Bolesławiec W roku 1819 podczas przygotowywania wykopu w centrum w Rynku, odkryto tunel biegnący w kierunku hotelu „Pod Trzema Wieńcami”, dziś restauracji Oleńka na Starówce.
istotne.pl narkotyk, marihuana, metamfetamina

Policjanci pionu kryminalnego z komendy w Bolesławcu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu w wieku 23 i 32 lat, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków i pobicie. Funkcjonariusze na bazie zgromadzonych materiałów oraz sprawdzeń ustalili, że dwaj mężczyźni mają związek z przestępczością narkotykową. W pomieszczeniach mieszkalnych znajdujących się na terenie Bolesławca, a zajmowanych przez podejrzanych policjanci znaleźli ukryte środki odurzające. Wśród zabezpieczonych substancji było 900 porcji marihuany, 25 porcji metamfetaminy, 6 tabletek ekstazy oraz 4 kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

Ponadto obaj podejrzani mają także na swoim koncie pobicie mężczyzny w czerwcu na terenie gminy Gromadka. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa. Zatrzymani odpowiedzą teraz za swoje czyny przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast, jeśli mamy do czynienia ze znaczną ich ilością to kara wzrasta nawet do lat 10.